Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту

Service Overview

Прибирання після ремонту – це трудомісткий, нелегкий процес, що вимагає професійного підходу, чималих навичок, певного обладнання, професійних миючих засобів. Прибирання квартири після ремонту ускладнюється високим ступенем забруднення відремонтованих кімнат, залишками застосовуваних будівельних матеріалів і забруднень від технологічного процесу проведеного ремонту. Як правило, щоб ретельно прибрати квартиру після ремонту і досягти ідеальної чистоти, доводиться повторювати комплекс необхідних клінінгових робіт по два – три рази. Але це необхідність, так як від майбутньої прибирання нікуди не дітися. Лише ідеально вичищені приміщення здатні розкрити всю красу нового інтер’єру квартири.

Потрібно пам’ятати, що прибирання квартири після ремонту – нелегке завдання не тільки фізично, але, як правило, і психологічно. Щоб уникнути багатьох складнощів на шляху до досягнення ідеальної чистоти, набагато практичніше перекласти всі роботи з прибирання на плечі професіоналів.

У прибирання входить:

  • мийка всіх скляних поверхонь, дзеркал, дверей і тп;
  • видалення пилу і будівельних забруднень зі всіх поверхонь;
  • миття радіаторів опалення;
  • миття підлоги і плінтусів;
  • мийка освітлювальних приладів;
  • прибирання кухні (миття кухонного гарнітура);
  • прибирання санвузлів (видалення залишків затірки з плитки, мийка сантехніки).

Звернувшись до нас, Ви заощадите багато часу і сил, наші кваліфіковані фахівці знають, як і чим очистити різні покриття і поверхні від усіх видів після будівельних забруднень, із задоволенням візьмуть на себе всі обов’язки з професійного наведення чистоти.

Остаточна ціна завжди розраховується після огляду об’єкту нашим фахівцем, якого можна викликати в будь-який зручний для Вас час, зателефонувавши за номером: або залишивши заявку на сайті.