Прибирання офісів

Прибирання офісів

Service Overview

ПРИБИРАННЯ ОФІСІВ

Прибирання офісів – це дуже важливе і трудомістка захід, вкрай необхідне для підтримки чистоти і порядку в робочому просторі. У будь-якому офісі завжди хочеться отримати сприятливу обстановку для праці, а так само комфорт і затишок. Але будь-яке робоче приміщення дуже складно завжди містити в ідеальній чистоті і повному порядку. Адже офіс відвідує безліч співробітників, партнерів, клієнтів. Через це постійно доводиться робити вологе прибирання. І якщо з покриттям столів або ж підлогою ситуація більш-менш проста, то догляд за меблями, м’якими меблями, вікнами і стелажами може принести проблеми.

До всього іншого, прибирання офісу – це ще й турбота про здоров’я всіх співробітників фірми, які проводять в офісі компанії досить багато часу, це так само особа компанії, тому, просто необхідно офіс містити в ідеальній чистоті.

Професійне прибирання офісу включає в себе наступні послуги:

  • Вологе прибирання підлогових покриттів, сходів, плінтусів і т.д .;
  • Видалення пилу з відкритих поверхонь меблів, оргтехніки, столів, стель і т.д .;
  • Миття радіаторів опалення, підвіконь, дверей, світильників і т.д .;
  • Миття дзеркальних і скляних поверхонь;
  • Очищення і дезінфекція санвузлів;
  • Прибирання кухні;
  • Винос сміття.

Наша клінінгова компанія «Чисто +» надає професійні послуги за цілком доступними цінами, які значно нижче, прийнятих в цій сфері. Наші кваліфіковані фахівці зроблять якісну, професійну прибирання у Вашому офісі за максимально короткі терміни, в будь-який час доби і за будь-яких обставин.

Остаточна ціна завжди розраховується після огляду об’єкту нашим фахівцем, якого можна викликати в будь-який зручний для Вас час, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку на сайті