Мийка вікон

Мийка вікон

Service Overview

МИЙКА ВІКОН і вітрин

Якісна мийка вікон – це ретельне видалення забруднень всіх видів з стекол, підвіконь, віконних рам і їх відливів за допомогою спеціалізованих миючих засобів та спеціалізованого обладнання.

Тільки лише добре вимиті вікна виконують всі свої функції, надають естетичний вигляд будівлі і всіх приміщеннях, що знаходяться в ньому. Клінінгова компанія «Чисто +» на замовлення клієнтів виконує миття вікон в квартирах і будинках, котеджах і офісах, виробничих, торгових і громадських приміщеннях на професійно високому рівні.

Швидко, а тим більш якісно вимити вікна в приміщенні аж ніяк не проста працюючи і найкраще його довірити професіоналам. Важливо врахувати, що тільки досвідчені клінери, при вирішенні завдань з миття вікон поєднують всі характерні складові, задіють весь перелік необхідних витратних матеріалів і пристосувань, що дозволяє добитися ідеальної чистоти вікон навіть в самих важкодоступних куточках збираних об’єктів.

Послуга миття вікон включає в себе:

  • миття скла
  • миття рам
  • миття підвіконь
  • Миття віконних відливів
  • Протирання укосів.

Ціни на миття вікон залежать від їх виду, погодних умов, складності робіт і територіального розташування об’єкта. Розрахувати дану вартість і отримати необхідну консультацію можна за телефоном або залишивши заявку.