Хімчистка

Хімчистка

Service Overview

Хімічне чищення килимів та килимових покриттів

Як відомо, килими і килимові покриття є збирачами пилу, алергенів, пилових кліщів, шерсті домашніх тварин, бруду, які Ви і Ваші рідні вдихаєте. Брудний килим і килимове покриття не тільки псують зовнішній вигляд приміщень, але і негативно позначається на здоров’ї людей, що знаходяться в цьому приміщенні.

Хімчистка килимів, а так само килимових покриттів зможе усунути всі ці неприємності і істотно продовжити термін служби Вашого виробу. Наша клінінгова компанія «Чисто +» пропонує Вам широкий перелік послуг з очищення килима або килимового покриття: хімчистка килимів, чистка килимів, хімчистка, чистка килимових покриттів, видалення різних плям, видалення кліща і т.д. Тільки кваліфіковані фахівці нашої компанії зможуть порекомендувати Вам той чи інший шлях для вирішення проблем, пов’язаних з чистотою килимів. Завдяки наявності професійного обладнання та спеціальних якісних чистячих і миючих засобів, наша клінінгова компанія виробляє хімчистку килимів, а так само килимових покриттів всіх типів.

ХІМЧИСТКА м’яких меблів

Хімчистка м’яких меблів – це високотехнологічний клінінговий процес, що вимагає від майстрів певних знань, навичок і необхідної кваліфікації. Тому не рекомендується чистити улюблені дивани, крісла, стільці, пуфи самостійно, так як застосування сумнівних, а тим більше не підходять хімічних засобів, може завдати непоправної шкоди оббивці і наповнювачів меблів. Не мале значення має екологічність засобів, що застосовуються для хімчистки м’яких предметів інтер’єру квартир, будинків, приміщень призначених для роботи і відпочинку людини, а також інших соціальних об’єктів, вони повинні бути безпечні не тільки для людей всіх вікових категорій, а й для домашніх тварин.

Працюючі в нашій компанії клінери, що спеціалізуються в сфері догляду за меблями, проходять планові курси з підвищення кваліфікації, оснащені сучасними, багатофункціональними екстракторного машинами, використовують в роботі виключно високоякісні екологічно чисті, сертифіковані засоби. Завдяки цьому ми досягаємо виняткової якості в роботі, яке замовник зможе оцінити відразу ж після проведеної хімчистки.

Для зручності наших клієнтів, ми організовуємо і проводимо хімчистку м’яких меблів з виїздом на будь-які об’єкти, будь то квартира, котедж, офіс, кафе, ресторан, готель, торговий, спортивний центр або інше приміщення. Який б не була ступінь забруднення меблів, ми завжди вчасно і якісно здійснюємо хімчистку будь-якої кількості предметів м’якого інтер’єру приміщень, видаляємо всі види забруднень і алергени, надаємо меблів друге життя.

Переваги майстрів по хімчистці нашої компанії:

Висококваліфіковані майстри з хімічного чищення
Виконання робіт на найвищому рівні
Проведення хімчистки всіх видів м’яких меблів у заказника на дому в будь-який зручний для нього час
Сучасне обладнання, сучасні технології, професійні екологічно чисті засоби
Своєчасне виконання робіт, якісний результат.

Перед початком роботи меблі ретельно оглядається нашим фахівцем, і після визначення виду забруднення він визначає який каталізатор необхідно застосувати для даного виду матеріалу. При цьому вид оббивної тканини відіграє велике значення і теж враховується.

Остаточна ціна завжди розраховується після огляду об’єкту нашим фахівцем, якого можна викликати в будь-який зручний для Вас час, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку на сайті.