Дезінфекція

Дезінфекція

Service Overview

Дезінфекція є ефективним заходом боротьби з поширенням коронавирусной інфекції (covid-19). Коронавірус має слабку стійкість до дії дезинфікуючих засобів. Тому грамотно проведена обробка приміщень надійно захистить співробітників і відвідувачів офісів і компаній.

Дезінфекція – це комплекс спеціальних заходів щодо знищення та / або запобігання появи хвороботворних мікроорганізмів, грибкових і вірусних інфекцій. Існує два основних види проведення дезінфекційних заходів:

 • Профілактична – для знезараження об’єктів з можливим скупченням патогенних збудників незалежно від епідеміологічної ситуації.
 • Очаговий – для знищення патогенних організмів при виявленні джерела інфекції на зараженому об’єкті.

Мета будь-яких знезаражувальних процедур – захист людини від шкідливого впливу бактерій, вірусів або токсинів на шкірні покриви, органи дихання і організм в цілому.

Генератор туману і спеціалізовані дезінфікуючі засоби допомагають провести дезінфекцію приміщення від коронавируса за 1 годину без шкоди для здоров’я для людей і тварин.

Препарати, завдяки своїй структурі і способам розпилення потрапляють навіть у важкодоступні місця і осідають на поверхнях, проникають всередину матеріалів. Даний вид обробки забезпечує не тільки одноразову процедуру, але і захищає Ваше майно від подальших заражень, так як на поверхні залишається активна речовина.

Холодний туман – ефективний спосіб дезінфекції великих площ

ВАРІАНТИ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ:

 1. Механічна обробка – миття і вологе прибирання, чистка пилососами і фільтрами, рециркуляція повітря.
 2. Фізична обробка – використання методів високих температур і ультрафіолетового випромінювання.
 3. Хімічна обробка – метод заснований на використанні специфічних хімічних складів, які використовуються в певному дозуванні в залежності від особливостей замовлення. Метод показує найбільшу ефективність.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Генератор туману і спеціалізовані дезінфікуючі засоби допомагають провести дезінфекцію приміщення від коронавируса за 1 годину без шкоди для здоров’я людей і тварин.
 • Працюємо цілодобово – виїзд фахівця через 1 годину після дзвінка.
 • Гарантія якості – так як все дез. засоби сертифіковані і обробка йде згідно з інструкцією.
 • Сертифіковані препарати з максимальною ефективністю.
 • Оплата після проведення всіх робіт.
 • Безкоштовна консультація та оцінка приміщення.

Наші фахівці використовують найефективніший метод обробки і враховують індивідуальні характеристики приміщення і вимоги замовника.