Гранульований кондиціонер для білизни Lenor Unstoppables Ariel, 270 г
Заряд безперервної свіжості до 12 тижнів – відчуйте аромат Ariel з Lenor Unstoppables!
Відкрийте для себе революційний спосіб зберегти свіжість вашого одягу надовго з гранульованим кондиціонером Lenor Unstoppables Ariel. Розроблені з використанням інноваційної технології тривалої свіжості, ці гранули подарують вашій білизні інтенсивний та стійкий аромат Ariel, який зберігатиметься до 12 тижнів у шафі. Просто додайте їх до барабана вашої пральної машини перед пранням, і насолоджуйтесь свіжістю, що нагадує подих весни, з кожним одягом.
5 Головних Переваг:
-
Тривала свіжість до 12 тижнів: Забезпечує неперевершену стійкість аромату вашого одягу, навіть після тривалого зберігання в шафі.
-
Інтенсивний аромат Ariel: Подарує вашій білизні улюблений, знайомий аромат Ariel, який додасть свіжості кожному пранню.
-
Регульована інтенсивність аромату: Ви можете самостійно налаштувати насиченість запаху, вибравши бажану кількість гранул для використання.
-
Універсальність: Підходить для всіх типів тканин та може використовуватися з будь-яким типом пральної машини, а також для ручного прання.
-
Легкість застосування: Просто насипте гранули безпосередньо в барабан пральної машини перед пранням – це швидко та зручно.
Lenor Unstoppables Ariel – це ваш ключ до одягу, який завжди пахне свіжістю та чистотою, даруючи вам відчуття комфорту та впевненості.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кондиціонер |
| Вага | 270 г |
| Виробник | Lenor |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 279 ₴


